2Wire ACDS026B-12-240 AC Adapter 5V-12V 12V 2.2A, Barrel 5.5/2.1mm, C14, New
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet 2wire-acds026b-12-240-ac-adapter-5v-12v-12v-22a-barrel-5521mm-c14-new-p120263
Model / GTIN ACDS026B-12-240
Item Condition New
Part Description 12V 2.2A, Barrel 5.5/2.1mm, IEC C14
Part Number ACDS026B-12-240
Warranty 1 Month(s)
Info 3 Input Current: AC 100 to AC 240V
SKU: 120263
Part Number: ACDS026B-12-240
GTIN: ACDS026B-12-240
Manufacturer: 2Wire
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
2Wire ACDS026B-12-240 AC Adapter 5V-12V