2Wire MTYSW12050000CDOS AC Adapter 5V-12V 12V 5A, 5.5x2.1mm, C14, New
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet 2wire-mtysw12050000cdos-ac-adapter-5v-12v-12v-5a-55x21mm-c14-new-p146761
Model / GTIN MTYSW12050000CDOS
Item Condition New
Part Description 12V 5A, Barrel 5.5x2.1mm, IEC C14
Part Number MTYSW12050000CDOS, MTR-07244, 1000-500033-001
Warranty 6 Months
Info 3 Input Current: AC 100 to AC 240V
SKU: 146761
GTIN: MTYSW12050000CDOS
Manufacturer: 2Wire
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
2Wire MTYSW12050000CDOS AC Adapter 5V-12V