ADDA AS12012MB25A100 Server-Square Fan AS12012MB25A100, G
Data Sheet
adda-as12012mb25a100-server-square-fan-as12012mb25a100-g-p213483
Model / GTIN
AS12012MB25A100
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.96A, 120x120x25mm, 4-Wire
Part Number
AS12012MB25A100, G
Info 3
4-Wire
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
G, 12V 0.96A, 120x120x25, 4w