AMD K6-2/333ANZ-66 CPU (Old Type) 333MHz, 66MHz
Data Sheet
amd-k6-2333anz-66-cpu-old-type-333mhz-66mhz-p44179
Model / GTIN
K6-2/333ANZ-66
Item Condition
Used
Part Description
1.8V Core/3.3V I/O
Part Number
K6-2/333ANZ-66, 333MHz/66MHz
Warranty
1 Month(s)
Info 3
321-pin ceramic staggered PGA
Info 4
66MHz
SKU:
44179
Part Number:
K6-2/333ANZ-66, 333MHz/66MHz