APD / Asian Power Devices WA-12N12FG AC Adapter 5V-12V 12V 1A, 5.5/2.1mm, EU 2P Plug, New
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet apd-asian-power-devices-wa-12n12fg-ac-adapter-5v-12v-12v-1a-5521mm-eu-2p-plug-new-p172247
Model / GTIN WA-12N12FG
Item Condition New
Part Description 12V 1A, Barrel 5.5/2.1mm, EU 2-Pin Plug
Part Number WA-12N12FG
Warranty 1 Month(s)
Info 3 AC Input: 100-240V 50-60HZ
Info 4 Power Cord (connect to wall socket) is excluded
SKU: 172247
Part Number: WA-12N12FG
GTIN: WA-12N12FG
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
APD / Asian Power Devices WA-12N12FG AC Adapter 5V-12V