APD / Asian Power Devices WA-18G12K AC Adapter - NEW Original 12V 1.5A, 5.5/2.1mm, UK 3-Pin Plug, New
Products specifications
Attribute name Attribute value
Model / GTIN WA-18G12K
Item Condition New
Part Description 12V 1.5A 18W, Barrel 5.5/2.1mm, UK 3-Pin Plug