Best BTFB5020H24B Server-Square Fan BTFB5020H24B
Data Sheet
best-btfb5020h24b-server-square-fan-btfb5020h24b-p212971
Model / GTIN
BTFB5020H24B
Item Condition
New
Part Description
DC 24V 0.20A, 50x50x20mm, 2-Wire
Part Number
BTFB5020H24B
Info 3
2-Wire
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
24V 0.20A, 50x50x20, 2w