Cisco POE13U-130-R AC Adapter 13V-19V 13V 1.0A, RJ45, IEC C14
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet cisco-poe13u-130-r-ac-adapter-13v-19v-13v-10a-rj45-iec-c14-p149489
Model / GTIN POE13U-130-R
Item Condition Used
Part Description 13V 1.0A, RJ45, IEC C14
Part Number POE13U-130-R, PSU-DVC-POE13V
Warranty 1 Month(s)
Info 3 Input: AC 100V to 240V
SKU: 149489
GTIN: POE13U-130-R
Manufacturer: Cisco
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
Cisco POE13U-130-R AC Adapter 13V-19V