COLORFUL CF-1212025MB Server-Square Fan CF-1212025MB
Data Sheet
colorful-cf-1212025mb-server-square-fan-cf-1212025mb-p212459
Model / GTIN
CF-1212025MB
Item Condition
New
Part Description
DC 12V 0.28A, 120x120x25mm, 2-Wire
Part Number
CF-1212025MB
Info 3
2-Wire
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
12V 0.28A, 120x120x25, 2w