Delta Electronics DPS-400AB-5 Server - Power Supply DPS-400AB-5 A, 509008-001
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet delta-electronics-dps-400ab-5-server-power-supply-dps-400ab-5-a-509008-001-p167277
Model / GTIN DPS-400AB-5
Item Condition Used
Part Description 400W PSU For HP DL320G6, DL160G6
Part Number DPS-400AB-5 A, 509008-001
Warranty 1 Month(s)
Info 3 400W
Info 4 100-127V 6A, 200-240V 3A, 47-63Hz