Delta Electronics EADP-24FB A AC Adapter 13V-19V 14V 1.7A 24W, Tip C, 2 prong
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet delta-electronics-eadp-24fb-a-ac-adapter-13v-19v-14v-17a-24w-tip-c-2-prong-p82140
Model / GTIN EADP-24FB A
Item Condition Used
Part Description 14V 1.7A 24W, Round Barrel (2.5/5.5mm), 2 prong
Part Number EADP-24FB A
Warranty 1 Month(s)
SKU: 82140
Part Number: EADP-24FB A
GTIN: EADP-24FB A
Manufacturer: Delta Electronics
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
Delta Electronics EADP-24FB A AC Adapter 13V-19V
Model: EADP-24FB A
INPUT: 100-240V~1A, 50-60Hz
OUTPUT: 14V 1.7A 24W
Connecter size: Int. Diameter: 2.50mm
Ext. Diameter: 5.50mm
Dimensions: 114 X 50 X 29 mm