DVE DSA-12R-12 AC Adapter - NEW Original 12V 1.25A, 5.5/2.5mm, US 2-Pin , New
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet dve-dsa-12r-12-ac-adapter-new-original-12v-125a-5525mm-us-2-pin-new-p130147
Model / GTIN DSA-12R-12
Item Condition New
Part Description 12V 1.25A, Barrel 5.5/2.5mm, US 2-Pin Plug
Part Number DSA-12R-12 AUS 120120
Warranty 1 Month(s)
Info 3 Input AC110V - 240V