DVE DSA-30PFE-15FUS AC Adapter 13V-19V 15V 2A, 5.5/2.1mm, US 2P Plug, New
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet dve-dsa-30pfe-15fus-ac-adapter-13v-19v-15v-2a-5521mm-us-2p-plug-new-p172427
Model / GTIN DSA-30PFE-15FUS
Item Condition New
Part Description 15V 2A, Barrel 5.5/2.1mm, US 2-Pin Plug
Part Number DSA-30PFE-15FUS
Warranty 1 Month(s)
Info 3 AC Input: 100-240V 50-60HZ
Info 4 Power Cord (connect to wall socket) is excluded
SKU: 172427
Part Number: DSA-30PFE-15FUS
GTIN: DSA-30PFE-15FUS
Manufacturer: DVE
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
DVE DSA-30PFE-15FUS AC Adapter 13V-19V