DWPH EFC-08E24D Server - Square Fan sq80x80x25, 2w, DC 24V 0.25A
Data Sheet
dwph-efc-08e24d-server-square-fan-sq80x80x25-2w-dc-24v-025a-p176979
Model / GTIN
EFC-08E24D
Item Condition
New
Part Description
DC 24V 0.25A, 80x80x25mm