Edac Power EA11001A-120 AC Adapter 5V-12V EA11001A-120, White
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet edac-power-ea11001a-120-ac-adapter-5v-12v-ea11001a-120-white-p204166
Model / GTIN EA11001A-120
Item Condition Used
Part Description 12V 6.67A, 4-Pin Din, IEC C14
Part Number EA11001A-120, White
Warranty 1 Month(s)
Model type 12V 6.67A, 4-Pin, C14, EA11001A-120
Info 3 Input Current: AC 100V to AC 240V
Info 4
SKU: 204166
GTIN: EA11001A-120
Manufacturer: Edac Power
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
Edac Power EA11001A-120 AC Adapter 5V-12V