ELINA FAN KDA120515MBWM Server-Square Fan KDA120515MBWM
Data Sheet
elina-fan-kda120515mbwm-server-square-fan-kda120515mbwm-p212949
Model / GTIN
KDA120515MBWM
Item Condition
New
Part Description
DC 12V 0.14A, 50x50x15mm, 2-Wire
Part Number
KDA120515MBWM
Info 3
2-Wire
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
12V 0.14A, 50x50x15, 2w