ENG 3A-152WK12 AC Adapter 5V-12V 12V 1A, 5.5/2.1mm, EU 2P Plug, New
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet eng-3a-152wk12-ac-adapter-5v-12v-12v-1a-5521mm-eu-2p-plug-new-p172456
Model / GTIN 3A-152WK12
Item Condition New
Part Description 12V 1A, Barrel 5.5/2.1mm, EU 2-Pin Plug
Part Number 3A-152WK12
Warranty 1 Month(s)
Info 3 AC Input: 100-240V 50-60HZ
Info 4 Power Cord (connect to wall socket) is excluded
SKU: 172456
Part Number: 3A-152WK12
GTIN: 3A-152WK12
Manufacturer: ENG
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
ENG 3A-152WK12 AC Adapter 5V-12V