Everflow HA8015H12C-Z Server - Frameless / GPU Fan 0
Data Sheet
everflow-ha8015h12c-z-server-frameless-gpu-fan-0-p89756
Model / GTIN
HA8015H12C-Z
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.31A, 75x75x15mm
Part Number
HA8015H12C-Z
Warranty
1 Month(s)
Info 3
85mm, 2-wire 2-pin connector