EWT EW12038S24H Server-Square Fan EW12038S24H
Data Sheet
ewt-ew12038s24h-server-square-fan-ew12038s24h-p208353
Model / GTIN
EW12038S24H
Item Condition
Used
Part Description
DC 24V 0.25A, 120x120x38mm, 2-Wire
Part Number
EW12038S24H
Info 3
120x120x38mm
Info 4
2-Wire
Warranty
1 Month(s)
Model type
24V 0.25A, 120x120x38, 2-w,