Firstd FD1225M12D Server - Frameless / GPU Fan DC 12V 0.30A, D111xC37,W80x4x4, black
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet firstd-fd1225m12d-server-frameless-gpu-fan-dc-12v-030a-d111xc37w80x4x4-black-p179047
Model / GTIN FD1225M12D
Item Condition Used
Part Description DC 12V 0.30A, Dia. 111mm C.T.C 37mm
Part Number FD1225M12D, black
Warranty 1 Month(s)
Info 3 80mm, 4-Wire 4-Pin Connector