Firstd FD5010U12S Server - Frameless / GPU Fan dia47x47x10, w120x4x4, 12V 0.22A
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet firstd-fd5010u12s-server-frameless-gpu-fan-dia47x47x10-w120x4x4-12v-022a-p87235
Model / GTIN FD5010U12S
Item Condition Used
Part Description DC 12V 0.22A, 47X47X10mm
Part Number FD5010U12S, Black
Warranty 1 Month(s)
Info 3 120mm, 4-wire, 4-pin connector