Firstd FD6010H12D Server - Frameless / GPU Fan 12V 0.2A, dia44, ctc40, w60x2x2
Data Sheet
firstd-fd6010h12d-server-frameless-gpu-fan-12v-02a-dia44-ctc40-w60x2x2-p145649
Model / GTIN
FD6010H12D
Item Condition
Used
Part Description
12V 0.2A, 44 mm Dia. 40mm c.t.c
Part Number
FD6010H12D
Warranty
1 Month(s)
Info 3
60mm, 2-Wire, 2-Pin Connector