Firstd FD6010U12D Server - Frameless / GPU Fan 12V 0.20A, D44xC39, w80x2x2, Black Blower
Data Sheet
firstd-fd6010u12d-server-frameless-gpu-fan-12v-020a-d44xc39-w80x2x2-black-blower-p145446
Model / GTIN
FD6010U12D
Item Condition
Used
Part Description
12V 0.2A, 44mm Dia. 40mm c.t.c
Part Number
FD6010U12D, Black Blower Fan
Warranty
1 Month(s)
Info 3
80mm, 2-Wire, 2-Pin Connector