Firstd FD6010U12D Server - Frameless / GPU Fan 12V 0.30A, D44xC39, w70x4x4, Black Blower
Data Sheet
firstd-fd6010u12d-server-frameless-gpu-fan-12v-030a-d44xc39-w70x4x4-black-blower-p145439
Model / GTIN
FD6010U12D
Item Condition
Used
Part Description
12V 0.3A, 44mm Dia. 39mm c.t.c
Part Number
FD6010U12D, Black Blower Fan
Warranty
1 Month(s)
Info 3
70mm, 4-Wire, 4-Pin Connector