FLYER AP4724KL-B25 Server-Square Fan AP4724KL-B25
Data Sheet
flyer-ap4724kl-b25-server-square-fan-ap4724kl-b25-p213084
Model / GTIN
AP4724KL-B25
Item Condition
New
Part Description
DC 24V 0.15A, 60x60x25mm, 2-Wire
Part Number
AP4724KL-B25
Info 3
2-Wire
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
24V 0.15A, 60x60x25, 2w