Foxconn PVA092G12P Server - Round Fan -P00-AA, dia95x95x25, w230x4x4, 12V 0.39A
Data Sheet
foxconn-pva092g12p-server-round-fan-p00-aa-dia95x95x25-w230x4x4-12v-039a-p111456
Model / GTIN
PVA092G12P
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.39A, 95x95x25mm
Part Number
PVA092G12P, -P00-AA
Warranty
1 Month(s)
Info 3
230mm, 4-wire, 4-pin Connector