Foxconn PVA092G12P Server - Round Fan P04-AA, dia90x90x25 w70x4x4 12V 0.39A
Data Sheet
foxconn-pva092g12p-server-round-fan-p04-aa-dia90x90x25-w70x4x4-12v-039a-p145125
Model / GTIN
PVA092G12P
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.39A, 90x90x25mm
Part Number
PVA092G12P, -P04-AA
Warranty
1 Month(s)
Info 3
70mm 4-wire 4-pin connector