Foxconn PVA092J12N Server - Square Fan P06-AB, sq90x90x32mm, 4-wire 12V 1.40A
Data Sheet
foxconn-pva092j12n-server-square-fan-p06-ab-sq90x90x32mm-4-wire-12v-140a-p145143
Model / GTIN
PVA092J12N
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 1.40A, 90x90x32mm