GLOFN GFA04015D12M Server-Square Fan GFA04015D12M
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet glofn-gfa04015d12m-server-square-fan-gfa04015d12m-p205659
Model / GTIN GFA04015D12M
Item Condition Used
Part Description DC 12V 0.12A, 40x40x15mm
Part Number GFA04015D12M
Info 3 120mm, 4-wire 4-pin connector
Info 4
Warranty 1 Month(s)
Model type 12V 0.12A, 40x40x15mm, 120x4w 4P