GLOFN GFA04020D12H-1 Server-Square Fan GFA04020D12H-1
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet glofn-gfa04020d12h-1-server-square-fan-gfa04020d12h-1-p205660
Model / GTIN GFA04020D12H-1
Item Condition Used
Part Description DC 12V 0.15A, 40x40x20mm
Part Number GFA04020D12H-1
Info 3 100mm, 4-wire 4-pin connector
Info 4
Warranty 1 Month(s)
Model type 12V 0.15A, 40x40x20mm, 100x4w 4P