Godmobi For SEB100P2-19.0 AC Adapter- Laptop 19V 4.22A, 5.5/2.5mm, 3-Prong, New
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet godmobi-for-seb100p2-190-ac-adapter-laptop-19v-422a-5525mm-3-prong-new-p121903
Model / GTIN For SEB100P2-19.0
Item Condition New
Part Description 19V 4.22A, Barrel 5.5/2.5mm, 3-Prong
Part Number For SEB100P2-19.0, "New"
Warranty 1 Month(s)
Info 3 Input Current: AC 100V to AC 240V