Great Wall GW-M200HSDA Server - Power Supply 200W, GW-M200HSDA, 101700386
Data Sheet
great-wall-gw-m200hsda-server-power-supply-200w-gw-m200hsda-101700386-p173667
Model / GTIN
GW-M200HSDA
Item Condition
New
Part Description
200W Power Supply Unite For Server / Computer
Part Number
GW-M200HSDA, 101700386
Warranty
1 Month(s)
Info 3
200-240V 3A, 50Hz
Info 4
200W