GT / Guangtai GT0424MB-28 Server-Square Fan GT0424MB-28
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet gt-guangtai-gt0424mb-28-server-square-fan-gt0424mb-28-p207324
Model / GTIN GT0424MB-28
Item Condition New
Part Description DC 24V 0.15A, 40x40x28mm
Part Number GT0424MB-28
Info 3 2-Wire
Info 4
Warranty 1 Month(s)
Model type 220V 0.10A, 110x110x25, 2W