GT / Guangtai GT0624HB-15 Server-Square Fan GT0624HB-15
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet gt-guangtai-gt0624hb-15-server-square-fan-gt0624hb-15-p206363
Model / GTIN GT0624HB-15
Item Condition New
Part Description DC 24V 0.13A, 60x60x15mm
Part Number GT0624HB-15
Info 3 120mm, 2-wire 2-pin connector
Info 4
Warranty 1 Month(s)
Model type 24V 0.13A, 60x60x15mm, 120x2wx2p