GT / Guangtai GT0624MB-20 Server-Square Fan GT0624MB-20
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet gt-guangtai-gt0624mb-20-server-square-fan-gt0624mb-20-p207383
Model / GTIN GT0624MB-20
Item Condition New
Part Description DC 24V 0.20A, 60x60x20mm
Part Number GT0624MB-20
Info 3 2-Wire
Info 4
Warranty 1 Month(s)
Model type 220V 0.10A, 110x110x25, 2W