GT / Guangtai GT0712LB-15 Server-Square Fan GT0712LB-15
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet gt-guangtai-gt0712lb-15-server-square-fan-gt0712lb-15-p207441
Model / GTIN GT0712LB-15
Item Condition New
Part Description DC 12V 0.35A, 70x70x15mm
Part Number GT0712LB-15
Info 3 4-Wire
Info 4
Warranty 1 Month(s)
Model type 220V 0.10A, 110x110x25, 2W