GT / Guangtai GT0724MB-20 Server-Square Fan GT0724MB-20
Data Sheet
gt-guangtai-gt0724mb-20-server-square-fan-gt0724mb-20-p206365
Model / GTIN
GT0724MB-20
Item Condition
New
Part Description
DC 24V 0.22A, 70x70x20mm
Part Number
GT0724MB-20
Info 3
2-wire
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
24V 0.22A, 70x70x20mm, 2w