GT / Guangtai GT0824MB-15 Server-Square Fan GT0824MB-15
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet gt-guangtai-gt0824mb-15-server-square-fan-gt0824mb-15-p207462
Model / GTIN GT0824MB-15
Item Condition New
Part Description DC 24V 0.12A, 80x80x15mm
Part Number GT0824MB-15
Info 3 2-Wire
Info 4
Warranty 1 Month(s)
Model type 220V 0.10A, 110x110x25, 2W