GT / Guangtai GT09224MB-38 Server-Square Fan GT09224MB-38
Data Sheet
gt-guangtai-gt09224mb-38-server-square-fan-gt09224mb-38-p213436
Model / GTIN
GT09224MB-38
Item Condition
New
Part Description
DC 24V 0.48A, 92x92x38mm, 120mm, 2-Wire 2-pin connectore
Part Number
GT09224MB-38
Info 3
120mm, 2-Wire 2-pin connectore
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
24V 0.48A, 92x92x38, 120, 2w2P