GT / Guangtai GT0924MB-25 Server-Square Fan GT0924MB-25
Data Sheet
gt-guangtai-gt0924mb-25-server-square-fan-gt0924mb-25-p206367
Model / GTIN
GT0924MB-25
Part Description
DC 24V 0.2A, 90x90x25mm
Part Number
GT0924MB-25
Info 3
2-wire
Model type
24V 0.2A, 90x90x25mm, 2w