GT / Guangtai GT0924MB-38 Server-Square Fan GT0924MB-38
Data Sheet
gt-guangtai-gt0924mb-38-server-square-fan-gt0924mb-38-p207546
Model / GTIN
GT0924MB-38
Part Description
DC 24V 0.75A, 90x90x38mm
Part Number
GT0924MB-38
Info 3
2-Wire
Model type
220V 0.10A, 110x110x25, 2W