GT / Guangtai GT1224MB-25 Server-Square Fan GT1224MB-25
Data Sheet
gt-guangtai-gt1224mb-25-server-square-fan-gt1224mb-25-p206370
Model / GTIN
GT1224MB-25
Item Condition
New
Part Description
DC 24V 0.25A, 120x120x25mm
Part Number
GT1224MB-25
Info 3
2-wire
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
24V 0.25A, 120x120x25mm, 2w