GUSA GD7010B12H Server-Square Fan GD7010B12H
Data Sheet
gusa-gd7010b12h-server-square-fan-gd7010b12h-p213120
Model / GTIN
GD7010B12H
Item Condition
New
Part Description
DC 12V 0.20A, 70x70x10mm, 2-Wire
Part Number
GD7010B12H
Info 3
2-Wire
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
12V 0.20A, 70x70x10, 2w