GUSA GD8010B12H Server-Square Fan GD8010B12H
Data Sheet
gusa-gd8010b12h-server-square-fan-gd8010b12h-p213165
Model / GTIN
GD8010B12H
Item Condition
New
Part Description
DC 12V 0.20A, 80x80x10mm, 2-Wire
Part Number
GD8010B12H
Info 3
2-Wire
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
12V 0.20A, 80x80x10, 2w