GUSA GS8025B12VH Server-Square Fan GS8025B12VH
Data Sheet
gusa-gs8025b12vh-server-square-fan-gs8025b12vh-p208407
Model / GTIN
GS8025B12VH
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.40A, 80x80x25mm, 2-Wire
Part Number
GS8025B12VH
Info 3
80x80x25mm
Info 4
2-Wire
Warranty
1 Month(s)
Model type
12V 0.40A, 80x80x25, 2-w,