HANGDAHUI HD4007L12 Server-Square Fan HD4007L12
Data Sheet
hangdahui-hd4007l12-server-square-fan-hd4007l12-p212926
Model / GTIN
HD4007L12
Item Condition
New
Part Description
DC 12V 0.109A, 40x40x7mm, 2-Wire
Part Number
HD4007L12
Info 3
2-Wire
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
12V 0.109A, 40x40x7, 2w