HANGDAHUI HD8025H24B Server-Square Fan HD8025H24B
Data Sheet
hangdahui-hd8025h24b-server-square-fan-hd8025h24b-p213277
Model / GTIN
HD8025H24B
Item Condition
New
Part Description
DC 24V 0.23A, 80x80x25mm, 2-Wire
Part Number
HD8025H24B
Info 3
2-Wire
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
24V 0.23A, 80x80x25, 2w