HC HC24B6025H Server-Square Fan HC24B6025H
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet hc-hc24b6025h-server-square-fan-hc24b6025h-p215081
Model / GTIN HC24B6025H
Item Condition Used
Part Description DC 24V 0.15A, 60x60x25mm, 2-Wire
Part Number HC24B6025H
Info 3 Fan size 60x60x25mm
Info 4 2-Wire
Warranty 1 Month(s)
Model type 24V 0.15A, 60x60x25, 2W