HENG FU HF4020S12H Server-Square Fan HF4020S12H
Data Sheet
heng-fu-hf4020s12h-server-square-fan-hf4020s12h-p208410
Model / GTIN
HF4020S12H
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.15A, 40x40x20mm, 2-Wire
Part Number
HF4020S12H
Info 3
40x40x20mm
Info 4
2-Wire
Warranty
1 Month(s)
Model type
12V 0.15A, 40x40x20, 2-w,