HengLiXin HD8025S24H Server-Square Fan HD8025S24H
Data Sheet
henglixin-hd8025s24h-server-square-fan-hd8025s24h-p206377
Model / GTIN
HD8025S24H
Part Description
DC 24V 0.15A, 80x80x25mm
Part Number
HD8025S24H
Info 3
3-wire
Model type
24V 0.15A, 80x80x25mm, 3w